Na području Turističke zajednice Mura i gorice imamo objedinjen posjet muzejima. Podturen - Stari alati i zanati u Društvenom domu u Podturnu, Gornjem Kraljevcu - Etno zbirka "Mamičina škrija" , Križovec - Med dvemi vodami - Centar za posjetitelje, Mursko Središće - Spomen dom rudarstva Cimper, te u Selnici Old timer Muzej Šardi. Sve ustanove bit će otvorene od 16:00 sati dok ćemo za posjetitelje imati i organiziran besplatan autobusni prijevoz do svih lokacija.

Noć muzeja 2024
Posjet muzejima na području Turističke zajednice područja Mura i gorice. Podturen - Društveni dom - stari alati i zanati. Gornji Kraljevec - etnozbirka "Mamičina škrija", Križovec - Centar za posjetitelje Med dvemi vodami, Mursko Središće - Spomen-dom rudarstva Cimper, Selnica - Oldtimer muzej Šardi. Organiziran besplatan autobus do svih lokacija.

Sadržaj i oblikovanje programa: Turistička zajednica područja Mura i gorice