Muzej Prometa i tehnike predstavlja dugogodišnji rad vrijednog Oldtimer kluba Classic 99 Nova Gradiška. Kroz 20 godina, prikupili su mnoge predmete koje su podijelii u 14 različitih zbirki. Kroz 2500 jedinstvenih predmeta putuje se kroz povijest, do vatrogastva i vojne baštine te do razvoja obrta i zanata. Kako kažemo da ima nešto za svakoga, tako imamo i novotvorenu knjižnicu sa glasovirom i gramofonima. Svoje putovanje može započeti s mnogim vrijednim Oldtimer vozilima, bili oni na 2 ili 4 kotača, ili se samo uslikati s istima. Svečano otvorenje počinje u 20.00h. Veselimo se vašem dolasku.

Razvoj prometa i tehnike u Novoj Gradišci i Brodsko-posavskoj županiji
Svečano otvorenje u 20.00h. Ugodno druženje uz toplu atmosferu i čašicu razgovora. Predstavljanje stalne podstave uz novoprikupljene predmete.

Sadržaj i oblikovanje programa: Muzej Prometa i tehnike Nova Gradiška