U Selfije muzeju možete pronaći razne eksponate povezane sa zagrebačkom poviješću. U muzeju su izloženi eksponati poput životopisne Tržnice Dolac, Gričke vještice, Matije Gubca, Licitarskog srca… U muzeju Vas očekuju i mnogi drugi eksponati koji će Vam približiti povijest Zagreba, ali i Hrvatske poput čarobne kugle Nikole Tesle ili padobrana Fausta Vrančića. Osim edukativnog sadržaja tu je i zabavni sadržaj. U obrnutoj sobi možete se usprotiviti sili gravitacije, a u zlatnoj kadi doživjet ćete jedinstveno iskustvo "kupanja u novcu". Museum of Selfies and Memories pruža vam jedinstvenu mogućnost stvaranja uspomena koje ćete zauvijek zabilježiti selfijem!

Posjeta Musuem of Selfies and Memories Zagreb
Posjeta i razgled Selfije muzeja, fotofrafiranje te snimanje videa s eksponatima unutar muzeja.

Sadržaj i oblikovanje programa: Museum of Selfies and Memories Zagreb