U Pomorskom muzeju uz stalni postav, od 18 do 1 sat iza ponoći, za najmlađe posjetitelje bit će otvoren dječji kutak u kojem se nalazi interaktivni polumodel dubrovačke karake, dok će od 20 i 22 sata učenici Ekonomske i trgovačke škole Dubrovnik upriličiti prizore i dijaloge iz pomorskog života Dubrovačke Republike „Žive slike koje brontulaju“.

STALNI POSTAV POMORSKOG MUZEJA
U Pomorskom muzeju uz stalni postav, za najmlađe posjetitelje bit će otvoren dječji kutak u kojem se nalazi interaktivni polumodel dubrovačke karake.
Igrokaz „Žive slike koje brontulaju“
Učenici Ekonomske i trgovačke škole Dubrovnik, upriličit će prizore i dijaloge iz pomorskog života Dubrovačke Republike „Žive slike koje brontulaju“.
Igrokaz „Žive slike koje brontulaju“

Sadržaj i oblikovanje programa: Dubrovački muzeji – Pomorski muzej u tvrđavi sv. Ivana