U tvrđavi Revelin uz dvije izložbe Arheološkog muzeja, posjetitelji će moći razgledati izložbu “Skriveno blago dubrovačke katedrale – numizmatički nalazi“, a za najmlađe posjetitelje bit će otvoren novouređeni dječji kutak. Također, od 18 sati Pedagoški odjel priprema radionica za djecu od 7 do 8 godina „Slovom po slovom do nove muzejske publike“.

ARHEOLOŠKE IZLOŽBE U TVRĐAVI "REVELIN" I DJEČJI KUTAK
RADIONICA "SLOVOM PO SLOVOM DO NOVE MUZEJSKE PUBLIKE"
Na radionici će se djeca uz pomoć radnih listića upoznati s odabranim predmetima iz fundusa Dubrovačkih muzeja, a koji su zastupljeni u edukativnoj publikaciji „Slova Dubrovačkih muzeja". Radionica je namijenjena djeci od 7 do 8 godina.

Sadržaj i oblikovanje programa: Dubrovački muzeji – Arheološke izložbe u tvrđavi “Revelin”