Tijekom večeri od 18.00 do 23.00 sata svim posjetitelji moći će razgledati stalni muzejski postav, stalne i povremene izložbe.
Druženje uz kolače i piće.

Razgledavanje postava
-Razgledavanje postavljene izložbe u povodu dana grada Biograda na Moru i blagdana Sv. Stošije u organizaciji učenika Osnovne škole Biograd n/M - Slike iz prošlosti, interpretacija budućnosti/ priča o portretu. -Razgledavanje stalnog arheološkog postava -Obilazak jedinstvene zbirke predmeta s potopljenog broda iz 16. st. Zbirka broji preko 50 000 predmeta. -Izbor iz fundusa likovne zbirke.
Stalna izložba
Stalna izložba: Biograd na Moru prijestolno i krunidbeno mjesto hrvatskih vladara.
Druženje uz kolače i piće
Svi posjetitelji pozvani su kušati sve ono što će se naći na muzejskom stolu, a što su priredile vrijedne ruke biogradskih domaćica.

Sadržaj i oblikovanje programa: Zavičajni muzej Biograd na Moru