U Kneževu dvoru uz stalni postav Kulturno-povijesnog muzeja, moći će se pogledati izložbe: „Božidar Gjukić – ratne fotografije 1991./1992.“, „Brodovi na fotografijama i razglednicama od sredine 19. do sredine 20. stoljeća“ i “ Časoslov sv. Vlaha iz 1723.: uz 300. obljetnicu rimskoga dopuštenja i tiskanja“, a od 20 sati bit će održano izvedbeno predavanje Ivane Jelače „Razvoj publike na djelu“ .

STALNI POSTAV I IZLOŽBE - Kulturno-povijesni muzej u Kneževu dvoru
Uz stalni postav Kulturno-povijesnog muzeja, mogu se pogledati izložbe: „Božidar Gjukić – ratne fotografije 1991./1992.“, „Brodovi na fotografijama i razglednicama od sredine 19. do sredine 20. stoljeća“ i “ Časoslov sv. Vlaha iz 1723.: uz 300. obljetnicu rimskoga dopuštenja i tiskanja“
PREDAVANJE "RAZVOJ PUBLIKE NA DJELU" - Kulturno-povijesni muzej u Kneževu dvoru
Umjetnica i dugogodišnja suradnica Dubrovačkih muzeja, pijanistica Ivana Jelača, ovim će izvedbenim predavanjem pokazati mogućnosti i izazove osmišljavanja i realizacije programa kojima se potiče razvoj publike: primjerima iz vlastite prakse i kroz praksu s posjetiteljima.

Sadržaj i oblikovanje programa: Dubrovački muzeji – Kulturno-povijesni muzej u Kneževu dvoru